Wiadomości Branżowe

Ucz się i pracuj z CentrumPrasowe.net

Dzięki współpracy z portalem Pracuj.pl, od 10 maja 2003 na stronach prowadzonego przez firmę Com-Media serwisu CentrumPrasowe.net została udostępniona możliwość wyszukiwania ogłoszeń o pracy oraz ofert szkoleń.

Współpraca obu firm pozwala użytkownikom serwisu CentrumPrasowe.net na uzyskanie dostępu do około 1000 ofert pracy w Polsce i za granicą oraz do ponad 10 000 propozycji kursów i szkoleń, przeprowadzanych przez renomowane instytucje.

- Możliwość korzystania z regularnie aktualizowanej bazy ofert pracy oraz szkoleń jest znakomitym uzupełnieniem naszego serwisu. Dobrze wykwalifikowani i poszukujący spełnienia zawodowego użytkownicy CentrumPrasowe.net przyjmą z zadowoleniem możliwość znalezienia w ten sposób atrakcyjnych dla siebie propozycji - mówi Marcin Pijaczyński, redaktor działu społeczno – gospodarczego CentrumPrasowe.net.

-----------------------------------

Serwis CentrumPrasowe.net jest przedsięwzięciem wdrażanym przez agencję informacyjną Com-Media. Firma rozwija działalność związaną z dostarczaniem wiadomości, a także innych treści dla portali, wortali i serwisów korporacyjnych oraz promowaniem projektów internetowych. Oprócz dostarczania treści, Com-Media zajmuje się prowadzeniem, na zlecenie innych instytucji, serwisów i wortali internetowych. Dziennikarze związani z serwisem CentrumPrasowe.net publikują także w specjalistycznej prasie drukowanej poświęconej teleinformatyce oraz telekomunikacji.

Portal Pracuj.pl jest serwisem kreującym wizerunek największych firm wśród młodych specjalistów i absolwentów.Na stronach portalu codziennie na stronach portalu Pracuj.pl pojawiają się nowe oferty pracy z całej Polski, które można przeszukiwać według szczegółowych kryteriów: branż, kategorii zawodowych, wykształcenia, itp. Dodatkowo portal oferuje łatwy dostęp do własnej kategorii ofert pracy lub ich przesyłkę na konto e-mailowe.Właścicielem portalu Pracuj.pl jest Communication Partners, firma wydająca przewodniki: Praktyki, Pracodawcy, Przewodnik podyplomowy, Kariera w branży farmaceutycznej.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy