Wiadomości Branżowe

Kod Leonarda Da Vinci: fakt czy fikcja?

Czy Jezus był żonaty z Marią Magdaleną? Czy Leonardo da Vinci rzeczywiście zawarł w swych dziełach kod wyjaśniający jedną z najbardziej intrygujących zagadek chrześcijaństwa? Kim byli gnostycy? Co znajduje się w apokryficznych

Czy Jezus był żonaty z Marią Magdaleną? Czy Leonardo da Vinci rzeczywiście zawarł w swych dziełach kod wyjaśniający jedną z najbardziej intrygujących zagadek chrześcijaństwa? Kim byli gnostycy? Co znajduje się w apokryficznych ewangeliach Tomasza, Filipa i Marii Magdaleny? Co stało się ze skarbem templariuszy? Odpowiedzi można znaleźć w wydanej przed kilkoma dniami książce "Kod Leonarda da Vinci: fakt czy fikcja?", która stanowi nagrodę w konkursie Panoramy Książki, Panoramy Religii i serwisu Kosciol.pl

Wydawnictwo Betezda oraz serwisy Kosciol.pl, Panorama Religii i Panorama Książki przygotowały konkurs, w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy  książki "Kod Leonarda da Vinci: fakt czy fikcja?". W polemice z największym bestselerem tego roku, autor książki wykazuje nieścisłości i przekłamania znajdujące się w powieści Dana Browna. Obszerne fragmenty książki można znaleźć w serwisie Kosciol.pl.

 

-------------------------------------------

Serwis Panorama Religii zawiera ciekawe informacje o działających w naszym kraju kościołach i wspólnotach, a także artykuły, wywiady oraz opowiadania religijne.
Serwis
Panorama Książki przedstawia wszystko, co miłośnik literatury lubi najbardziej - najnowsze informacje o sytuacji na rynku wydawniczym, opisy, recenzje, komentarze oraz zapowiedzi książek, które dopiero pojawią się w księgarniach.

Oba serwisy są prowadzone przez firmę Com-Media na zlecenie Panoramy Internetu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy