Wiadomości Branżowe

Świąteczny konkurs Panoramy Religii i Panoramy Książki

Działające w ramach internetowego portalu Panorama Firm serwisy Panorama Religii oraz Panorama Książki wspólnie z Domem Wydawniczym Rafael zorganizowały konkurs, w którym można wygrać komplet 7 tomów serii "Opowiastki

Działające w ramach internetowego portalu Panorama Firm serwisy Panorama Religii oraz Panorama Książki wspólnie z Domem Wydawniczym Rafael zorganizowały konkurs, w którym można wygrać komplet 7 tomów serii "Opowiastki familijne".

"Opowiastki familijne" autorstwa Beaty Andrzejczuk to seria dla dzieci w wieku powyżej 7 lat. Każdy z tomików składa się z 5-6 opowiadań, ozdobionych ilustracjami autorstwa Moniki Kaźmierczyk. Hasło-podtytuł "Opowiastek..." brzmi "pół godziny dla rodziny" i jest zachętą do wspólnego czytania opowiadań, które wiele mogą nauczyć tak dzieci jak i rodziców.  Mogą stać się wspaniałym prezentem pod choinkę.

Wszystkie siedem tomów można wygrać w konkursie świątecznym na stronie Panoramy Religii. Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają otrzymają 15% rabatu na zakup "Opowiastek" w DW Rafael.

Serwis Panorama Religii zawiera ciekawe informacje o działających w naszym kraju kościołach i wspólnotach, a także artykuły, wywiady oraz opowiadania religijne.
Serwis Panorama Książki przedstawia wszystko, co miłośnik literatury lubi najbardziej - najnowsze informacje o sytuacji na rynku wydawniczym, opisy, recenzje, komentarze oraz zapowiedzi książek, które dopiero pojawią się w księgarniach.

Oba serwisy działają w ramach portalu Panorama Firm i są prowadzone przez firmę Com-Media na zlecenie Panoramy Internetu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy