Wiadomości Branżowe

Szkoleniowy patronat – CentrumPrasowe.net współpracuje z MostWanted!

Serwis CentrumPrasowe.net objął patronatem medialnym kursy z zakresu prawa pracy, prowadzone przez warszawską firmę Most Wanted!.CentrumPrasowe.net jako serwis poświęcony między innymi bieżącym zagadnieniom z dziedziny gospodarki, dostrzega

Serwis CentrumPrasowe.net objął patronatem medialnym kursy z zakresu prawa pracy, prowadzone przez warszawską firmę Most Wanted!.

CentrumPrasowe.net jako serwis poświęcony między innymi bieżącym zagadnieniom z dziedziny gospodarki, dostrzega konieczność propagowania znajomości ciągle zmieniających się przepisów - w tym również z zakresu prawa pracy.

- Znajomość i przestrzeganie prawa pracy powinno być podstawą działania każdej nowoczesniej firmy i jednym z ważnych elementów jej wizerunku. Częste zmiany sprawiają jednak, że nawet doświadczeni pracodawcy zaczynają się gubić w nowelizowanych przepisach. A przecież ich nieznajomość może mieć poważne konsekwencje prawne. Dlatego obejmujemy swoim patronatem szkolenia przyczyniające się do podniesienia wiedzy na temat prawa pracy - mówi Marcin Pijaczyński, redaktor działu społeczno - gospodarczego w CentrumPrasowe.net

- CentrumPrasowe.net jest odwiedzane przez ludzi, którzy często decydują o kwestiach kadrowych. Dlatego patronat tego serwisu jest dla nas bardzo cenny - mówi prezes Most Wanted!, Sylwia Wdowiak - myślę, że możemy wiele zaoferować użytkownikom serwisu.

Szkolenia z zakresu prawa pracy są przez Most Wanted! organizowane od blisko dwóch lat. Firma prowadzi zarówno kursy dotyczące ogólnych zmian, dla wszystkich pracodawców jak również praktycznych aspektów nowelizacji w różnych grupach zawodowych - dedykowane właścicielom firm, kadrze kierowniczej oraz pracownikom działów personalnych szkolenia są prowadzone w całej Polsce przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie prawa pracy.

Od dziś informacje o szkoleniach prowadzonych przez Most Wanted! można znaleźć również na stronach serwisu Centrumprasowe.net

-----------------------------------

Most Wanted! jest istniejącą od 1998 roku firmą doradczo-szkoleniową, która świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego oraz prowadzi szkolenia o tematyce związanej z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi. Celem firmy jest wspieranie polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w profesjonalnym doborze kadry.

CentrumPrasowe.net jest przedsięwzięciem wdrażanym przez dolnośląską firmę Com-Media. Firma rozwija działalność związaną z dostarczaniem wiadomości, a także innych treści dla portali, wortali i serwisów korporacyjnych oraz promowaniem projektów internetowych. Dziennikarze związani z serwisem CentrumPrasowe.net publikują także w specjalistycznej prasie drukowanej poświęconej teleinformatyce oraz telekomunikacji.

A to już wiesz?  netPR.pl współpracuje z CentrumPrasowe.net

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy